Dendrobium Berry Oda White "Winter Beauty"
Dendrobium Nobile
Kaks mingit phalaenopsis
29.11.2011 Cymbidium 17,6 euri
01.2012 Cambria ja Zygopetalum kokku 5-7 euri
04.03.2012 Phap 17.- (TBA näitus)
04.03.2012 Catleya 17.- (TBA näitus)
11.03.2012 Phal. equestris (õrnroosa õiega , oli 3 õievarrega, tänaseks ära õitsenud) 12
11.03.2012 Phal. fasciata x pulchra red õievarrega 12
11.03.2012 Dendrobium
11.03.2012 Phal. I-Lan "Green Pixie"
Kokku 58,6 euri
On hetkel minu valdustes olevad orhideed.
Tapnud ühe aga jätkuvad olelusvõitlused.