Friday, November 18, 2011

Poja jäi haigeks

Öösel juhtus õnnetus.
Ootamatult ründas kõhuviirus me poega. Nii, et ta tuli lausa vannituppa pesemisele transportida. Peale seda magas ta minu asemel, issi kõrval ja mina põrandal madratsi peal. Ning pidime veel kaks korda jooksma.

Nüüd tuleb tarbida mustikaid ja juua kummeli teed ning süüa keedetud muna.

Just helistasin... tuju on tal hea ja sööks kasvõi terve külmakapi tühjaks :P

No comments:

Post a Comment